DETAIL DNE 22.10.2018

  • 08:00 - 16:30volno
  • 16:30 - 20:30Kurz: Rum na talíři
  • 20:30 - 23:00volno

Poptávka

Pokud chcete zarezervovat firemní akci, pokračujte na kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Poptávka

Pokud chcete zarezervovat firemní akci, pokračujte na kontaktní formulář.

Kontaktní formulář


Firemní a privátní eventy

PRIVÁTNÍ EVENTS

Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

Reprezentativní prostory z portfolia La Collezione vám nabízejí skvělou možnost pro eventy všeho druhu, se zázemím profesionální kuchyně a prvotřídního servisu. Naše nabídka zahrnuje fine dinning restaurace Aromi a La Finestra in Cucina nebo školu vaření Laboratroio.

www.private-events.cz

FIREMNÍ AKCE

Firemní a privátní akce

Kurz vaření je ideální příležitostí pro upevnění pracovního týmu, setkání s obchodními partnery a vytvoření patřičného dojmu.

Teambuildingové akce a firemní večírky

Firemní kurzy vaření jsou jedinečným propojením společného vaření, osobního rozvoje a budování pracovního týmu. Vaši zaměstnanci mají možnost strávit volný čas ve společnosti svých kolegů způsobem, na který se bude ve vaší kanceláři dlouho vzpomínat. 

Pracovní setkání

Kurz vaření s firemními partnery je dobrou příležitostí pro utužení vztahů a rozvíjení kreativity. Zároveň nabízí skvělou příležitost, jak propojit příjemně strávený čas plný zábavy s pocitem sdíleného úspěchu.

Na základě vaší poptávky vám připravíme nabídku šitou na míru dle vašich požadavků a představ.

Napište nám, o jakou firemní akci máte zájem, rádi vám připravíme nabídku přímo pro vás.

PRIVÁTNÍ AKCE

Firemní a privátní akce

Plánujete oslavu či soukromou párty se svými přáteli a rádi byste je překvapili něčím netradičním? Zkuste oslavu okořenit kurzem vaření.

SOUKROMÉ KURZY VAŘENÍ

Nemusíte shánět žádné prostory, suroviny či nápoje, o všechno se postaráme. Každý účastník dostane k dispozici svůj plně vybavený pracovní prostor, zástěru a potřebné nástroje a ingredience. Jednoduše přijdete k nám a budete se bavit, my vše zajistíme do posledního puntíku.

Soukromá akce v našem ateliéru je podmíněna minimální účastí 8 osob.

Napište nám, jakou máte představu o své party, rádi vám připravíme nabídku přímo pro vás.

 

KUCHAŘ DOMŮ

Využijte bohatých zkušeností našeho šéfkuchaře a jeho kolegů a nechte si připravit večeři či jiné pohoštění přímo u vás doma. Sestavíme menu, nakoupíme suroviny, přichystáme tabuli a společně s šéfkuchařem uvaříme to, co máte nejraději. Svěřte se do rukou našich nejlepších expertů na vaření a zažijte pravou Itálii v pohodlí vašeho domova. A nemusí to být jen Itálie. Při sestavování nabídky se necháme inspirovat vaším přáním a představami, protože vaše spokojenost je u nás na prvním místě.

Máte zájem o naše služby, pošlete nám svoji poptávku.

Firemní a privátní akce
Firemní a privátní akce
Firemní a privátní akce

CATERING

Firemní a privátní akce

Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě.

Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů ze slunné Itálie.

Nabízíme prvotřídní servis propojený s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost. S námi se nebudete nudit a užijete si opravdový italský večírek. Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni zrealizovat nejrozmanitější akce.

Pro objednání cateringu prosím kontaktujte Davida Beránka na e-mailu beranek@ilcatering.cz nebo na telefonu 608 701 824.

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi vám připravíme akci dle vašich představ a přání. Vybereme za vás suroviny, připravíme zajímavé menu a nabídku doplníme vhodným vínem z naší nabídky. Těšíme se na vás!

Provozovna

Laboratorio, Scuola di Cucina
Krocínova 333/3
110 00 Praha

Tel.: 720 935 703
E-mail: info@laboratorio.cz
www.laboratorio.cz

Fakturační údaje

Cooking Time s.r.o.
Mánesova 1442/78
120 00 Praha 2

IČ: 247 93 272
DIČ: CZ 247 93 272