KUCHAŘSKÉ KURZY

Naše škola vaření vás naučí připravovat vaše oblíbená jídla a zároveň vám umožní objevovat úplně nové gastronomické požitky a dovednosti. Naši kuchaři patří k těm nejlepším v oboru a pod jejich vedením se i z vás stanou šikovní kuchaři. Laboratorio se zaměřuje především na italskou gastronomii, v naší nabíce ale najdete i kurzy představující gastronomii napříč celým světem.

Kurzy pro začátečníky i profesionály

Ve škole vaření Riccarda Lucqueho si vybere vhodný kurz opravdu každý. Pořádáme kurzy vaření jak pro úplné „amatéry", kulinářské nadšence, tak i profesionály, kteří chtějí prohloubit a zdokonalit své dovednosti a zlepšit si tím jméno v oboru. Pořádáme intenzivní kurzy, soukromé i skupinové lekce.

Máme luxusní špičkově vybavené prostory

Naše škola má špičkově vybavený ateliér v centru Prahy. V přízemí najdete komfortně zařízené kuchyňské studio se společenskou místností, ve sklepních prostorách pak vinotéku a prostory vhodné pro sommeliérské kurzy a degustace vína.

Jak kurzy probíhají

Maximální kapacita našich kurzů je 16 osob, počet se ovšem vždy odvíjí od náročnosti kurzu. Délka jednotlivých kurzů je různá, odvíjí se taktéž od náročnosti a tematického zaměření kurzů.  Naši kuchaři vám názorně předvedou, jak na to. Podělí se s vámi o svou vášeň stejně jako o své tipy, doporučení a dovednosti.

Jak vybrat a rezervovat kurz

Svůj kurz si vyberte a zarezervujte si jej prostřednictvím našeho kalendáře, který vás provede celou objednávkou až po její zaplacení.


 

 


PERFECT DINNER

Oblíbili jste si tradiční kurzy vaření a neradi byste o ně přišli? Vyzkoušejte právě tyto kurzy vaření pro začátečníky i pokročilé.

Naše 4 hodinové podvečerní kurzy jsou skvělou volbou pro ty z vás, kteří máte chuť naučit se přípravě kompletního 4 chodové menu a osvojit si základní techniky a trendy moderní italské kuchyně v domácích podmínkách. Během každého kurzu je přítomen sommeliér, který k chystanému menu doporučí vhodně vybraná vína, která ochutnáte stejně jako vámi připravené pokrmy. Cena kurzu obsahuje neomezenou konzumaci nealko nápojů a degustovaných vín. 

 

PROFESSIONAL COOKING

Hledáte vhodné profesionální doplňkové kurzy vaření pro vaše kuchaře či šéfkuchaře v Praze? Jste na správném místě!

Hledáte vhodné profesionální doplňkové kurzy vaření pro vaše kuchaře či šéfkuchaře v Praze? Díky naší centrální poloze na Praze 1 vám nabízíme ideální formu pečlivě připravených kuchařských kurzů určených profesionálům na zdokonalení znalostí a dovedností v italské gastronomii. Společně s našimi šéfkuchaři proniknete do tajů přípravy receptur a techniky provedení jednotlivých pokrmů. Velký důraz klademe na pochopení a vhodný výběr jednotlivých potravin v návaznosti na sezónní nabídku.

Na závěr každého kurzu budete mít možnost posedět a probrat detaily kurzu s přítomným lektorem, šéfkuchařem.

Cena kurzu obsahuje neomezenou konzumaci nealko nápojů.