Prague Events Calendar je interaktivní kalendář nejzajímavějších událostí v Praze a okolí, který vznikl za podpory pražských hotelů, Asociace hotelů a restaurací, Czechtourismu. Pro uživatele představuje Prague Events Calendar užitečného a přehledného pomocníka při hledání volnočasových aktivit. Nabízí nejen informace o konaných a připravovaných akcí, ale i jako bonus speciální nabídky související s jednotlivými událostmi. Pro partnery projektu Prague Events Calendar je to skvělá příležitost k využití této účinné inzertní platformě k oslovení zahraniční i české klientely.


V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!


Kenwood – britský výrobce pomocníků do kuchyně s více než 60-ti letou historií. Kuchyňské roboty Kenwood jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i u profesionálů.

 

Značka AEG patří mezi světovou špičku v oblasti domácích spotřebičů. Už od svého založení v Německu v roce 1887 neustále rozšiřuje hranice možností pro domácnost spojením nejmodernějších technologií a inspirujícího designu. Ve svém sortimentu nabízí vestavné a volně stojící kuchyňské spotřebiče, hlavními kategoriemi jsou parní a pečicí trouby, varné desky, sporáky, myčky nádobí, chladničky, mrazničky, vestavné kávovary a odsavače par. AEG je jedničkou na českém trhu v oblasti spotřebičů pro péči o prádlo, která zahrnuje pračky, sušičky a pračky kombinované se sušičkou. Za svůj funkční a stylový design sklidila mnohá ocenění v nezávislých spotřebitelských testech či v prestižních mezinárodních soutěžích, jako je např. iF Design Award či Red Dot Award. AEG věnuje velkou pozornost péči o životní prostředí. Svou politikou životního prostředí se snaží snižovat svůj podíl na znečišťování prostředí vytvářením produktů s dlouhou životností a s maximálně sníženým škodlivým dopadem na prostředí, a to už od jejich výroby.

 

www.aeg.cz

www.aegmastery.cz

 


Jsme agentura nabízející full servis v oblasti marketingu, lettingu a Real Estate projektů. Navštivte stránky našeho nynějšího rezidenčního projektu JUBILEUM HOUSE - www.jubileum.cz

Naší hlavní aktivitou je správa a řízení rozsáhlých a víceúčelových nemovitostí – zejména kancelářských, obchodních a rezidenčních – a to jak v tuzemsku, tak i zahraničí. Našimi klienty jsou zahraniční investiční fondy i jednotliví investoři a vlastníci nemovitostí. Jsme hrdi na to, že hlavní nemovitostí, které poskytujeme servis, je PALLADIUM, dominanta centra Prahy. PALLADIUM, se svými 39.000m2 obchodních ploch, 19.500m2 kanceláří a 900 parkovacími místy v podzemní garáži, je nejvýraznější nákupní a obchodní destinací v centru Prahy – navštivte stránky www.palladiumpraha.cz a www.pmsolutions.cz

Auto Veteran Company se zabývá poradenstvím a zprostředkováním v oboru nákupu, prodeje a renovací vzácných a jedinečných sběratelských vozidel. Své služby a odborné znalosti poskytuje dlouholetým sběratelům, zájemcům o investiční nákup, ale i odborným institucím.