Nové kurzy v novém roce

foto

V novém roce jsme si pro vás připravili i spoustu nových kurzů. Jestli jste si jako novoroční předsevzetí dali být jistější v kuchyni, rádi vám s tím v Laboratoriu pomůžeme!

O superfoods nebo také superpotravinách se v poslední době hodně mluví. Jedná se o výživově nejbohatší potraviny, jako jsou quinoa, houby, datle, semínka a ořechy a další. Díky jejich konzumaci se budete cítit šťastní a plní energie. Martin vás navíc naučí superfoods zapojit při běžném vaření a připravit třeba výborné kroupové risotto s houbami nebo raw datlové kuličky, které si můžete připravit do práce na svačinu a mít tak celý den spoustu energie. Že to zní skvěle?

Koho jsme nenalákali na super lehký start do nového roku, máme tu něco, co vás zahřeje a potěší vaše chuťové pohárky. Na kurzu Zimní burgery jako z Dishe vás Jirka Janouch naučí takové dobroty jako je Oyster burger nebo javorové hranolky. Takhle si představujeme pravé comfort food. A pokud vás zajímá, co se skrývá pod názvem Burger N.S.U.L., přijďte to zjistit na kurz!

Spaghetti aglio e olio už jistě každý z vás, milovníků italské kuchyně, umí skvěle. Ale Riccardo má pro vás výzvu – naučte se vařit těstoviny moderně, tak jak je připravují v těch nejlepších italských restauracích. Uvidíte, že svěží úprava a nové chutě vás příjemně překvapí. Na kurz ještě zbývá pár volných míst, tak se neváhejte přihlásit!

Používáme řepu v celém menu - Patříte taky k těm, kterým tahle červená kráska učarovala? Skvěle chutná, je plná vitamínů a dá se připravit nasladko i naslano. Chutnat vám bude jen tak upečená s olivovým olejem, ale v receptech, které si pro vás připravil Tomáš Černý je prostě výborná. Co takhle zkusit risotto s řepou nebo třeba řepové tiramisu?

 

Sdílet na Facebooku

zpět na články Další článek: Které dubnové kurzy jsou ještě volné? Další článek